Düğün Yapacak Olanlara Öneriler

Kusursuz olmak istediğimiz gündür düğünümüz. Kusursuz olmak için ise düğün öncesinde yapmamız gereken hazırlıklar var. Hem mekân, gelinlik, ikramlık ve davetiye gibi detaylar hem de kişisel bakımıza ilişkin hazırlıklar bu kapsamda değerlendirilebilir.

Kısaca düğün öncesinde işinize yarayacak bazı önerileri derledik sizin için. Bakalım düğün öncesinde ne gibi hazırlıklar bizi bekliyor?

Öncelikle kişisel bakımdan başlayacak olursak, cilt bakımı ilk sırada gelir. Pamuk gibi bir cilt ile düğününüzde ışıldamak için 6 ay öncesinden harekete geçip, en azından evde düzenli olarak bakım yapmalısınız.

Düğün ve fotoğraf için mekân seçimi oldukça önemli bir detay. Hem hava şartlarına uygun seçim yapmalısınız hem de misafir sayısına uygun. Üstelik düğün konsepti de bu durumda çok etkili. Kısacası zor bir seçim olacak ancak çok konudan dağılmadan seçim yapmak önemli.

Gelinlik seçimi, düğünün önemli bir parçası. Üzerinize tam oturan ve rahat hissedeceğiniz bir gelinlik ile düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

düğün fotoğrafçıları

 

Her anınızı ölümsüzleştirecek profesyonel bir fotoğrafçı düğünün olmazsa olmazıdır. Çünkü o günü unutmak istemeseniz de yıllar detayların silinmesine sebep olacak. Fotoğraf ise anılarınızı taze tutacak.

 Makyaj için ise kesinlikle profesyoneller ile anlaşmalısınız. Facia sonuçlar ile karşılaşmamak için bütçenize de uygun olarak bilmediğiniz kuaförlerden uzak durun.

IMG_2407

Düğün denilince daha çok gelin hazırlıkları akla geliyor. Bir de damat beylerin hazırlıkları var oysa. Damatlık seçimi de yine geline uyumlu olmalı ve dolayısıyla yine gelin hanıma uygun seçim yapılmaktadır.

IMG_6785

Detaylarda ise birbiri ile küçük uyumları olan parçalar seçmek işinizi kolaylaştıracak önemli bir sırdır! Çünkü ufak renk uyumları bile yakalamak seçiminizi göze güzel gösterecektir :)

happy wheels

Leave a comment