Dış Mekan Çekim Önerileri

Birbirinden güzel istanbul karelerinde yer almak isteyen çiftlerimiz sizler için en çok tercih edilen mekanları sıraladık. Sizler de önerilerinizi paylaşarak çiftlerimize ilham olabilirsiniz :)

Atatürk Arboretumu

İçerisinde küçük göller, ağaçlar ile her mevsime uygun tam bir doğa harikası! Sarıyerde İstanbul Üniversitesi’nin içerisinde yer alıyor. Ücrete tabi olmayan mekanlar arasındadır.

dugunfotografcisi2016_9

Yıldız Parkı

Ben doğallıktan yanayım diyorsanız, Beşiktaş’tan Ortaköy’e giderken Çırağan Caddesi üzerinde bulunan Yıldız Parkı tam size göre !

KDR_1474

Rahmi Koç Müzesi

Haliç hattında bulunan Rahmi Koç Müzesi için önceden izin almak gereklidir. Müze içerisinde yer alan birbirinden farklı objelerle çekim yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Ben tarihi bir dokuda çekim yaptırtmak istiyorum diyorsanız tam size göre !
Fotoğraf çekimlerinin ücrete tabi olduğu mekanlar arasındadır.

IMG_0607 copy

Emirgan Korusu

Emirgan Korusu çiftlerimiz arasında en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Boğaz kıyısında yer alan Emirgan Korusu her mevsim dış mekan çekimine uygun doğal park haline getirilmiştir. Fotoğraf çekimi için ücret alınmayan mekanlar arasındadır.

IMG_0171 copy

Haydarpaşa Garı

Ben tercihimi tarihi mekandan yana kullanacağım diyorsanız Haydarpaşa Garı tam size göre. Birbirinden güzel istanbul karelerinde yer almak istiyorsanız geç kalmada yerinizi ayırtmanız gerekiyor.

IMG_2752

Kuzguncuk

İstanbul’un en güzel ve en şirin semtlerinden bir tanesi olan Kuzguncuk, Üsküdar sahil hattından Çengelköy’e giderken sizi karşılayacaktır. Rengarenk sokakları ve birbirinden sevimli evleri ile çekimlerinize renk katabilirsiniz. Özel izine ve ücrete tabi olmayan mekanlar arasındadır.

KDR_9705

Vee İstanbul Boğazı

Fotoğraf çekimleriniz için kurulmuş doğal stüdyo :)

Kim görkemli İstanbul Boğazı’nda çekim yaptırtmak istemez ki ?

POSTER

happy wheels

Leave a comment